Кошик
27 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ostrowia WPC80 - НАЙКРАЩИЙ ПРОТЕЇНКупити

Спортивне харчування QUICK MASS

+380950019556

Користь біотину

Користь біотину

Біотин, який також відомий як вітамін B7, має ряд корисних властивостей. Він нормалізує рівень цукру в крові, сприяє синтезу життєво важливих мікроелементів, усуває дискомфорт від вагінального кандидозу, синдрому Ретта, хвороби Паркінсона, алопеції, проблем з серцем, покращує якість шкіри, сприяє втраті ваги і нормалізує обмін речовин. Цей вітамін є каталізатором різних метаболічних реакцій в організмі людини і сприяє виробленню додаткової енергії. Кількість біотину в організмі людини регулярно знижується, через що ми потребуємо постійного поповнення цього мікроелемента.

Нестача вітаміну B7 може призвести до багатьох проблем зі здоров'ям, тому ми повинні додати цей вітамін в щоденний раціон. Нирки, печінка, молоко, риба і яєчні жовтки - це продукти, в яких міститься велика кількість біотину. Однак важливо враховувати, що яєчні білки обмежують поглинання вітаміну B7, через що слід уникати вживання цього продукту у великих кількостях. Потреба в прийомі біотину у кожної людини різна. Цвітна капуста, шпинат, брокколі, банани, картопля, пивні дріжджі, горіхи, соя, овес і нешліфований рис є альтернативними джерелами біотину.

Дефіцит вітаміну B7 може привести до анемії, депресії, випадання волосся, болі в м'язах і підвищеної втоми. Серед інших симптомів нестачі біотину слід виділити появу лупи, дерматит і зниження апетиту. Найбільш серйозними симптомами, викликаними дефіцитом вітаміну B7, є обмежений ріст немовлят і нуерологічні розлади.

Розглянемо основні переваги щоденного споживання вітаміну B7.

  • Нормалізація рівня цукру в крові

Доведено, що біотин допомагає підтримувати нормальний рівень цукру в крові, що є позитивним ефектом для людей, які страждають на діабет. Також цей вітамін допомагає в регуляції інсуліну, тим самим знижуючи ризик зміни рівня цукру в крові, що часто є основною причиною діабету.

  •    Вироблення корисних мікроелементів

Біотин вважається вітаміном, що сприяє синтезу мікроелементів, що мають величезне значення для нормалізації роботи життєво-важливих систем організму. Цей вітамін також допомагає в обробці глюкози і сприяє виробленню додаткової енергії в організмі. Крім усього вищевказаного, вітамін B7 допомагає в синтезі амінокислот і жирних кислот в організмі.

  •    Нормалізація роботи серцевого м'яза

Щоденне споживання біотину може гарантувати, що ваше серце буде функціонувати належним чином завдяки виключенню найбільш значущих проблем. Вітамін B7 дозволяє знизити рівень холестерину в організмі, який є однією з найбільш поширених причин більшості серцевих захворювань. Більш того, біотин дозволяє запобігти інсульту і атеросклероз.

  •    Зниження ваги

Біотин сприяє спалюванню надлишкового жиру і нормалізації ваги. Лікарі рекомендують людям, що страждають ожирінням, додавати вітамін B7 в раціон.

  •    Нормалізація харчування тканин

Біотин допомагає в прискоренні зростання і нормалізації роботи м'язових волокон, а також прискорює процес відновлення цього виду тканин за умови їх пошкодження. Вітамін B7 також здатний забезпечити нормалізацію роботи нервової системи. Крім усього вищевказаного, біотин сприяє оптимальному зросту кісткового мозку.

  •    Поліпшення якості шкіри

Вітамін B7 є одним з основних мікроелементів, які використовуються для поліпшення якості волосся і шкіри. Також він може допомогти поліпшити стан нігтьових пластін.В більшості випадків люди, які відчувають втрату волосся або пересихання шкіри голови, відчувають дефіцит біотину.

  •    Прискорення метаболізму

Вітамін B7 вважається каталізатором для більшості метаболічних процесів, які забезпечують організм людини важливими мікроелементами, такими як вуглеводи, білки і жири. Ці мікроелементи дуже важливі для того, щоб організм людини залишався в гарній формі і працював належним чином.

  •    Інші переваги щоденного споживання вітаміну B7

Споживання біотину корисно при лікуванні багатьох захворювань, таких як вагінальний кандидоз, синдром Ретта, хвороба Паркінсона і алопеція. Крім цього, він нерідко використовується лікарями для лікування таких серйозних захворювань як невропатія, хвороба Крона і дерматит себореї.

Купити біотин можна в Луцьку у нашому магазині за найкращою ціною або замовити у Львів, Рівне, Київ, Дніпро, Хмельницький та будь-яке інше місто України.