Кошик
27 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ostrowia WPC80 - НАЙКРАЩИЙ ПРОТЕЇНКупити

Спортивне харчування QUICK MASS

+380950019556

12 причин приймати Гінкго білоба.

12 причин приймати Гінкго білоба.
Гінкго білоба є дерево, елементи якого використовувалися в китайській народній медицині протягом багатьох століть. Однак сьогодні увага вчених прикута до екстракту цієї рослини, виготовленому з листя, який сприяє поліпшенню кровообігу і нормалізації функцій мозку. Однак це далеко не всі корисні властивості даної речовини.

Корисні властивості Гінкго білоба
Даний продукт став одним з найвидатніших в медицині та дієтології завдяки його наступним особливостям.

 •    Зміст потужних антиоксидантів

У складі екстракту даного дерева міститься велика кількість терпеноидов і флавоноїдів, відомих своїми антиоксидантними властивостями. Ці речовини сприяють нормалізації метаболізму, а також перешкоджають передчасному старінню тканин.

 •   Усунення запальних процесів

Згідно з результатами численних досліджень, екстракт з листя гінкго білоба усуває запальні процеси в тканинах. Завдяки цій властивості препарату його використовують для лікування артриту, раку, серцевих захворювань, а також як засіб для профілактики інсульту.

 •    Поліпшення кровообігу і здоров'я серцевого м'яза

Гінкго білоба сприяє збільшенню циркуляції оксиду азоту, що призводить до розширення судин і поліпшення харчування серцевого м'яза і ряду внутрішніх органів.

 •    Усунення деменції і симптомів психічних розладів

При тривалому прийомі препарату (від 22-х до 24-х тижнів) спостерігається зниження занепокоєння, а також ряду симптомів, пов'язаних з порушенням когнітивних функцій і хворобою Альцгеймера.

 •    Поліпшення розумових здібностей

Згідно з результатами численних досліджень, при прийомі Гінкго білоба здоровою людиною спостерігається поліпшення пам'яті, підвищення рівня концентрації та уваги, а також поліпшення роботи мозку.

 •    Зниження занепокоєння

Після проведення численних досліджень було встановлено, що прийом від 240 до 480-ти міліграмів Гінкго білоба дозволяє знизити рівень тривоги на 45 відсотків або позбутися від даного почуття.

 •    Усуває депресію

В результаті проведення дослідження на 2-х групах було встановлено, що особи, які одержували препарат Гінкго білоба, менш емоційно реагували на стресові ситуації, ніж особи, які не отримували цю добавку. На думку вчених, цей ефект пов'язаний з протизапальними особливостями екстракту, що дозволяють більш ефективно справлятися зі стресом.

 •    Поліпшення зору і здоров'я очей

Згідно з результатами численних досліджень було встановлено, що прийом Гінкго білоба особами, які страждають від макулярної дегенерації і глаукоми, сприяє підвищенню гостроти зору. Подібний ефект забезпечується за рахунок підвищення рівня припливу крові до ока.

 •    Лікування мігрені і головного болю

Якщо причиною головних болів або мігрені є надмірний стрес або звужені судини, прийом Гінкго білоба може усунути основні симптоми. Подібний ефект викликаний поліпшенням кровообігу і усуненням запальних процесів.

 •    Усунення симптомів ХОЗЛ і астми

Після проведення досліджень було встановлено, що прийом Гінкго білоба дозволяє усунути симптоми астми і хронічної обструктивної хвороби легень. Даний ефект забезпечується за рахунок усунення запальних процесів в дихальних шляхах, а також завдяки здатності екстракту збільшувати об'єм легенів.

 •    Усунення симптомів ПМС

Завдяки своїм протизапальним властивостям Гінкго білоба допомагає знизити рівень больових відчуттів і психологічного навантаження під час ПМС на 23 відсотки.

 •    Лікування статевої дисфункції

За рахунок поліпшень кровообігу екстракт гінкго білоба може надавати позитивний вплив на поліпшення роботи статевих органів.

ВИСНОВОК
Екстракт Гінко Білоба має антиоксидантні властивості, а також сприяє усуненню запальних процесів і поліпшення кровообігу, що робить позитивний вплив на роботу більшості органів нашого організму. Використання даного продукту допоможе вам зміцнити своє здоров'я і підтримувати гарне самопочуття.