Кошик
25 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ostrowia WPC80 - НАЙКРАЩИЙ ПРОТЕЇНКупити

Спортивне харчування QUICK MASS

+380950019556

Про нас

МАГАЗИН СПОРТИВНОГО ХАРЧУВАННЯ QUICK MASS почав свою роботу ще у 2014 році, тобто ми вже 5 років на ринку спортивного харчування та вітамінів. Загалом кількість клієнтів перевалила за 10.000 за цей час і ми постійно вдосконалюємось і працюємо над асортиментом, щоб задовольнити потреби кожного клієнта.
Наш стаціонарний магазин знаходиться за адресою: м. Луцьк, проспект Президента Грушевського 2, РЦ Промінь, 1-й поверх.

Замовити спортивне харчування можна не тільки в Луцьку, а й в будь-якому іншому місті, так як ми співпрацюємо з найвідомішою службою доставки в Україні - Нова Пошта. Ми здійснюємо доставку в багато міст України (Київ, Одеса, Миколаїв, Кіровоград, Вінниця, Полтава, Хмельницький, Суми, Чернігів, Херсон, Рівне, Львів, Житомир, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Ковель). 

Також ми єдиний магазин, який пропонує своїм клієнтам БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ при умові на суму замовлення понад 600 грн! Крім цього ПОДАРУНКИ до замовлень тільки у нас, ЗНИЖКИ постійним клієнтам!  Наші стаціонарні магазини є в м. Луцьку, де Ви можете купити спортивне харчування за найкращими цінами. 

Тепер ви знаєте, де купити найкращі спеціальні добавки для вдосконалення своєї зовнішності і фізичної форми, краси та здоров'я! Тому сміливо телефонуйте і оформляйте замовлення!

Ми наполегливо працюємо над поліпшенням всіх аспектів, починаючи від розширення асортименту і закінчуючи підбором кращих консультантів, які не просто продають, а й професійно розбираються в своїй сфері діяльності. Допоможемо підібрати потрібний комплекс адаптований під Ваші цілі!

В асортименті представлені всі базові позиції в залежності від цілі, будь то набір м'язової маси, схуднення чи відновлення:

"QUICK MASS" - змінюйся разом з нами!

Контакти

Інтернет-магазин спортивного харчування "QUICK MASS"
УкраїнаВолинська областьЛуцькпроспект Президента Грушевського 2
+380950019556
+380950019556+380950019556