Корзина
108 отзывов
IronFlex Protein WPC 80 - ЛУЧШИЙ ПРОТЕИНКупить
Интернет-магазин витаминов, добавок и спортивного питания "QUICK MASS"
+380950019556

Предтренувальний комплекс USPlabs Jack3d 230g 45 порций

Топ
  • Нет в наличии
  • Код: JACK3DPre

700 грн.

+380950019556
  • График работы
  • Контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Предтренувальний комплекс USPlabs Jack3d 230g 45 порций
Предтренувальний комплекс USPlabs Jack3d 230g 45 порцийНет в наличии
700 грн.
+380950019556

Описание

USPLabs Jack3d - один з кращих предтреніровочніков
Jack3d - це один з найбільш купованих предтреніровочніков від компанії USPLabs. Jack3d володіє просто приголомшливим стимулюючим ефектом, що дозволяє зробити тренувальний процес максимально інтенсивним і продуктивним. Цей предтренировочний комплекс забезпечить Вас величезною енергією, змусить займатися з більшою віддачею, підкорювати великі ваги і більше число повторень.

USPLabs Jack3d в значній мірі сприяє ментальної концентрації. Ви будете більш зосереджені і зібрані на тренуваннях. Ефект від прийому Jack3d відчувається вже на першому тренуванні, а результати, досягнуті за час прийому цієї добавки, залишаться з Вами назавжди (в нашому магазині Ви можете купити Jack3d за дуже вигідною ціною).

Ключові компоненти USPLabs Jack3d

- Екстракт лимонника китайського

Цей інгредієнт підвищує фізичну силу і стимулює роботу тіла і розуму.

- Кофеїн

Кофеїн, який входить до складу USPLabs Jack3d, надає стимулюючі вплив на нервову систему людини і покращує тонус скелетних м'язів за рахунок додаткової секреції норадреналіну. Також вплив кофеїну виражається в зниженні стомлюваності та сонливості, поліпшення розумових процесів (значно поліпшується настрій і інтелектуальні показники).

- Бета-аланін

Бета-аланін - це не тільки одна з складових карнозина, але ще і важливий буфер в м'язових тканинах, який пригальмовує окислення середовища при інтенсивних навантаженнях. Саме тому цей компонент включений до складу Jack3d.

Карнозин - це дипептид, до складу якого входять бета-аланін і гістидин. Карнозин у великій концентрації знаходиться в скелетних м'язах і клітинах головного мозку. Можна виділити кілька основних ефектів карнозина в бодібілдингу: підвищення витривалості, прискорення процесів відновлення, збільшення загальної потужності тренувань.

Вчені довели, що бета-аланін, який також входить до Jack3d, позитивно позначається на концентрації карнозину (концентрація підвищується).

- Креатин

Роль креатину давно відома в світовому спорті. Моногидрат, включений до складу Jack3d, дозволяє підвищити концентрацію аденозинтрифосфату (АТФ) в м'язах спортсмена. АТФ, як відомо, - це головне джерело енергії в організмі людини. При розпаді 1-й молекули АТФ виділяється багато енергії, яка витрачається на скорочення м'язів і інші потреби організму. До того ж м'язове стомлення безпосередньо пов'язано з запасами АТФ в організмі. Як тільки ці запаси виснажуються, підвищується стомлюваність організму, м'язи втрачають свою здатність швидко скорочуватися.

Jack3d блокує ці негативні впливи завдяки креатину, який значно підвищує запаси АТФ.

- Цитруллин

Цитрулін підтримує і підвищує рівень NO. З нього може синтезуватися аргінін - головний донатор азоту, поліпшує кровообіг. До побічних позитивних ефектів цитруллина відноситься підвищення працездатності м'язів, виведення з них продуктів метаболізму.

- Екстракт родіоли рожевої

Речовини, що містяться в екстракті родіоли рожевої, допомагають долати біль і втому після високоинтенсивной тренування. Екстракт сприяє зниженню емоційного стресу, що позитивно впливає на продуктивність і витривалість. Також родіола рожева справляє стимулювальний ефект.

- Екстракт йохимбе

Екстракт йохимбе має виражену жироспалюючим дією, покращує ментальну концентрацію, завдяки чому був включений до складу добавки Jack3d.

Jack3d, відчуєте всю міць вже зараз!

Характеристики

Основные
Производитель  USP Labs
Страна производительСША
ТипПорошок

Информация для заказа

  • Цена: 700 грн.