Корзина
108 отзывов
IronFlex Protein WPC 80 - ЛУЧШИЙ ПРОТЕИНКупить
Интернет-магазин витаминов, добавок и спортивного питания "QUICK MASS"
+380950019556

Цитрат цинка Zinc Caps Life Extension, 50 мг, 90 капсул

ТОП ПРОДАЖ Подарок
  • В наличии
  • Код: LifeExtZinc50mg

360 грн.

+380950019556
  • График работы
  • Контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Цитрат цинка Zinc Caps Life Extension, 50 мг, 90 капсул
Цитрат цинка Zinc Caps Life Extension, 50 мг, 90 капсулВ наличии
360 грн.
+380950019556
Купить
Закажи и получи подарокВы экономите 35 грн.

Получите эту позицию бесплатно при покупке «Цитрат цинка Zinc Caps Life Extension, 50 мг, 90 капсул»

Описание

Цинк підтримує природні захисні імунні сили вашого організму. Дослідження показують, що дефіцит цинку - це широко розповсюджене явище, особливо у літніх людей. Цей недолік може сприяти старіння, пов'язаних з порушеннями імунної функції -вікова інволюції тимуса.

Вчені виявили, що цинк у вигляді харчової добавки - це ефективний спосіб підтримки старіння імунної системи, а також здорової протизапальної реакції і відповідної реакції антиоксидантів.

Існує давня проблема, що засвоєння цинку може бути обмежена, і деякі молекули рослинних джерел і зерен можуть додатково перешкоджати його засвоєнню.

Компанія Life Extension розробила недорогу формулу, яка поєднує в собі стабільну, підвищену біодоступність OptiZinc з цитратом цинку для забезпечення організму ефективної 50-ти міліграмової дозою цинку в одній капсулі.

Крім підтримки імунної системи цинк відіграє інші вирішальні ролі. Це важливий компонент супероксиддисмутази, одого з найпотужніших природних антиоксидантів вашого організму. Цинк стимулює активність близько 300 ферментів, які сприяють протіканню біохімічних реакцій в організмі. Цей ключовий мінерал також є невід'ємною складовою необхідних гормонів, підтримує синтез білка і ДНК, вироблення інсуліну, а також підтримує роботу щитовидної залози і метаболізм кісткової тканини. Цинк підтримує серцево-судинне і неврологічне здоров'я і допомагає підтримувати зір в літньому віці.

Вікове зниження ефективності функцій імунної системи відбувається частково через зменшення розміру і зниження функцій вилочкової залози. Досвід показує, що цинк може допомогти зберегти здорову функцію вилочкової залози у літніх людей.

OptiZinc - це чудова біодоступність форма цинку. Він засвоюється легше, ніж звичайний цинк, оскільки він складається з однієї з найбільш засвоюваних форм цинку - methionate цинку (метіонін). Опубліковані дослідження показують, що це призводить до більш високого показника вмісту цинку в крові в порівнянні з іншими формами цинку.

Рекомендації по Застосуванню
Уважно прочитайте всю етикетку і вказівки до застосування перед використанням.

Приймайте по одній (1) капсулі в день з або без їжі або за приписом лікаря.

інші Інгредієнти
Целюлоза мікрокристалічна, рослинна целюлоза (капсула), рослинний стеарат, діоксид кремнію.

Попередження
Зберігати щільно закритим в прохолодному сухому місці.

Попередження: Додатковий цинк може пригнічувати засвоєння і доступність міді. При прийомі більше 50 мг додаткового цинку в день на регулярній основі, також слід приймати додатково 2 мг міді для запобігання дефіциту міді. Регулярний прийом всередину більше 100 мн цинку в день може пригнічувати імунітет деяких функцій T-клітин і NK-клітин.

Зберігати в недоступному для дітей місці.
Не перевищуйте рекомендовану дозу.
Не купуйте, якщо захисна мембрана пошкоджена.
Перед використанням харчових добавок проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви проходите курс лікування за медичними показаннями, а також якщо ви вагітні або годуєте грудьми.

Характеристики

Основные
Производитель  Life Extension
Страна производительСША
Количество90 шт.
ТипКапсулы

Информация для заказа

  • Цена: 360 грн.